Koduleht ajutiselt suletud

Kodulehe avamiseks palun võtke ühendust Elitec’i klienditoega või saatke meile kiri

• telefon: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Web site is temporarily not available

To activate website please contact the Elitec costomer service or send us a message

• phone: (+372) 65 65 64 6
• info[at]elitec.ee

Login
Tagasi
30/03/2015 14:06  "Suure südame ja ärksa vaimuga" 
Saue Kodu-uurimise Seltsing on Saue linnaraamatukogu näituseruumi taaskord üles seadnud põneva näituse. Sedakorda koostöös Eesti Genealoogia Seltsiga, mis tänavu 25. aastapäeva tähistab. Väljas rohkelt sugupuid ja suguvõsauurimisega seotud materjale, EGeS meeneid ja koduloolisi raamatuid. Suur osa väljapanekust moodustub töödest, mis olid esitatud seltsi juubeliks väljakuulutatud sugupuude konkurssidele. Osaleda sai kolmes nominatsioonis: 1) Minu sugupuu "Suure südame ja ärksa vaimuga" – ärgitamaks suguvõsauurijaid viima lõpule ja avalikustama oma uurimustöid; 2) Sugupuu kui kunst. Ebatraditsiooniliste sugupuude konkurss, mis kutsus üles leidma atraktiivsed, uudseid kujunduslahendusi sugupuude vormistamisel; 3) Eesti suurkujude sugupuud, mis oli ellu kutsutud seni veel uurimata Eesti suurkujude ja avalike tegelaste sugupuude uurimiseks, tutvustamiseks ja teadvustamiseks.
Näitus on küll juba üleval ja seda võimalik uudistama minna, ent ootame kõiki ka näituse avamisele esmaspäeval, 30. märtsil kell 17.00 Saue Linnaraamatukogus (Nurmesalu 9). 
Hea huviline, kui Sul on peas mõlkumas mõni suguvõsauurimist puudutav küsimus, tule kindlasti avamisele. Kohal on terve rida Eesti Genealoogia Seltsi liikmeid, kes valmis Sulle nõuandeid jagama või Sinu küsimustele vastuseid otsima. 
Ja muidugi on näitus ise väga kaunis ja innustav elamus – astu kindlasti läbi! Pealegi, tegemist rändnäitusega, mis aasta jooksul veel mitmele poole üle Eesti jõuab, kuid just sauelased on need, kes seda esimeste seas kaeda saavad. Siit saab näitus tuule tiibadesse!

Tagasi